daugiau informacijos:
info@szkolkazasow.pl
Medelynas vaismedžiai obuoliai kriaušės slyvos vyšnios vyšnių Lenkija
Medelynas vaismedžiai obuoliai kriaušės slyvos vyšnios vyšnių Lenkija
Medelynas vaismedžiai obuoliai kriaušės slyvos vyšnios vyšnių Lenkija

Medelynas vaismedžiai obuoliai, kriaušės, slyvos, vyšnios - darželio Farm, Lenkija

Apie mus

Medelynas ūkio Tomasz Opiela ten keletą metų. Vadovas darželio įsikūręs Zasowie netoli Debica Podkarpackie. Iš pradžių tai buvo nedidelė ferma, Tačiau jis gavo per metų patirtį greitai leido plėsti ir gerinti darželio asortimentą. Pagaminti sodinukai yra aukščiausios kokybės. Per metus pagaminama 500 000 vaismedžiai, iš kurių 60% obelų.

Šiuo metu ūkyje užima 30 ha plotą. Turiu keletą Backwoods poveržles ir butwood Sodo kurie į pasiūlyme Jūs rasite platų vaismedžių (Apple, Kriaušės, slyvos, vyšnios, abrikosai, persikai) ant skirtingais poskiepiais, sodinukai ir medelių žalias sodų. Prekės, kurios yra pagamintos parduodama vidaus rinkoje, taip pat eksporto jį kaip mūsų šalies sienos, todėl aš galiu užmegzti bendradarbiavimą su klientais iš visos Europos. Aš taip pat priimame užsakymus su skiepijimo galimybę.
turi visus reikalingus dokumentus, patvirtinančius, kad atitiktų vaismedžių medžiagos reikalavimus. Jis turi šaltnešis.

Medelynas vaismedžiai obuoliai kriaušės slyvos vyšnios vyšnių Lenkija Medelynas vaismedžiai obuoliai kriaušės slyvos vyšnios vyšnių Lenkija Medelynas vaismedžiai obuoliai kriaušės slyvos vyšnios vyšnių Lenkija Medelynas vaismedžiai obuoliai kriaušės slyvos vyšnios vyšnių Lenkija Medelynas vaismedžiai obuoliai kriaušės slyvos vyšnios vyšnių Lenkija Medelynas vaismedžiai obuoliai kriaušės slyvos vyšnios vyšnių Lenkija Medelynas vaismedžiai obuoliai kriaušės slyvos vyšnios vyšnių Lenkija Medelynas vaismedžiai obuoliai kriaušės slyvos vyšnios vyšnių Lenkija

Vaismedžiai

Aš kviečiame Jus skaityti pasiūlymas gaminamas mano vaismedžiai, platų rūšių ir veislių.

Kontaktinė informacija

Vykdymas: aktru.pl autor portalu polfirms.ru | Rating@Mail.ru Google+